سریال سالهای دور از خانه

سریال سالهای دور از خانه

سریال سال های دور از خانه رایگان : همه قسمت ها با لینک مستقیم

قسمت پانزدهم سریال اضافه شد (قسمت ۱۵)

درباره سریال سال های دور از خانه

سال‌های دور از خانه سریالی برای شبکه نمایش خانگی است که مجید صالحی کارگردانی آن را برعهده دارد. این سریال نخستین اسپین آف ایرانی است. اسپین‌آف یا سریال جانبی در صنعت فیلم و سریال‌سازی به اثری گفته می‌شود که برگرفته از یک فیلم یا سریال دیگر باشد. اسپین‌آف جزئیات بیشتر از یک اثر مانند موضوعات، تمرکز بر کاراکترها، داستان‌های پیش و پس از داستان اصلی را روایت کند. این سریال اسپین آف سریال شاهگوش ساخته داوود میرباقری می باشد. هادی کاظمی واحمد مهرانفر دو شخصیت اصلی این سریال کمدی نمایش خانگی را تشکیل می‌دهند که با گریمی متفاوت در این سریال جلوی دوربین رفتند و ماجراهای آن دو را پس از پایان سربازی در کلانتری ۱۱۰ ملت، روایت می‌کند.

محمدحسین قاسمی که انگار با تهیه کنندگی فیلم‌های خوب اما تلخ همسرش نرگس آبیار، به خصوص «شبی که ماه کامل شد»، نیاز به هوای تازه ای داشت تا نفسی چاق کند به سراغ یک سریال طنز در شبکه نمایش خانگی رفته‌است.

سریالی که مجید صالحی کارگردانی کرده که در زمینهٔ سریال طنز به اندازهٔ کافی تجربه و تبحر دارد، اما اینکه بخواهیم احمد مهران‌فر و شخصی که به نظر از نزدیکان تهیه‌کننده می‌آید را به عنوان نویسنده ببینیم، موجب می‌شود تا بدون پیشداوری، منتظر ادامه این مجموعه باشیم.

داستان سریال

این سریال کمدی، داستانی متفاوت و کمدی از دوران پس از سربازی خنجری و زهره را روایت می‌کند پس ۱۵۱۲ روز از ماجراهای شاهگوش میگذرد صولت که دنبال صاحب سگ میگردد صولت تبدیل به یک کارتون خواب شده اما اتفاقی غیر منتظره از طرف سگ قرار است که برای او بیافتد که زندگی اورا تغییر میدهد.

 

دانلود سریال سالهای دور از خانه قسمت اول :

دانلود با کیفیت Blue ray حجم ۵۱۵۰ مگابایت – قیمت ۷۰۰۰

دانلود با کیفیت ۴K حجم ۱۷۳۰ مگابایت – قیمت ۵۰۰۰

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰ حجم ۸۳۲ مگابایت – قیمت ۴۵۰۰

دانلود با کیفیت ۷۲۰p حجم ۴۸۴ مگابایت – قیمت ۴۰۰۰

دانلود با کیفیت ۴۸۰p حجم ۳۸۱ مگابایت – قیمت ۳۵۰۰

No Comments

Leave a Comment

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.