دانلود فیلم بیست و یک روز بعد

دانلود فیلم بیست و یک روز بعد

دانلود فیلم بیست و یک روز بعد با لینک مستقیم و کیفیت ۱۰۸۰

دانلود فیلم بیست و یک روز بعد

ژانر: اجتماعی

فرمت: MP4 و MKV

حجم: بستگی به کیفیت انتخابی

کیفیت: ۴۸۰ – ۷۲۰ – ۱۰۸۰ – ۴k

مدت زمان: ۹۴ دقیقه

سال ساخت: ۱۳۹۵

محصول کشور : ایران

پخش کننده : ایران سینما

نویسنده : محمدرضا خردمندان و احسان ثقفی

تهیه کننده : محمدرضا شفاه

کارگردان : محمدرضا خردمندان

بازیگران : ساره بیات، حمیدرضا آذرنگ، امیرحسین صدیق، مهدی قربانی، سیدجلال فاطمی، رضا استادی، حسین شریفی، مهسا هاشمی، راستین عزیزپور، امیرعلی محمودی، ارکین توتونچی، سینا رازانی، ابوالفضل باشی و پیمان رسولی

درباره فیلم : همیشه همین جوریه! آخرین بار هوا ابری شد. باد گرفت. درختا داشتن از جا کنده می شدن. اونقدر بارون شدید شد که سیل شهرو گرفته بود. پرنده ها دور و بر لونه هاشون جیغ می کشیدن. یکی از بچه ها قسم می خورد خودش دیده خورشید یکی دوبار نورش کم و زیاد شده … !

دانلود فیلم بیست و یک روز بعد

لینکهای دانلود قانونی

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P HQ – قیمت ۳۵۰۰
دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P – قیمت ۳۰۰۰
دانلود با کیفیت ۷۲۰p – قیمت ۲۵۰۰
دانلود با کیفیت ۴۸۰p – قیمت ۲۰۰۰

 

 

نقد فیلم بیست و یک روز بعد

 بیست و یک روز بعد، روان‌ترین فیلم جشنواره است، داستان کلاسیک خود را ساده پیش می‌برد و قصه خود را بیان می‌کند، قصه‌ای که قهرمان دارد. چیزی که اکثر فیلم‌ های جشنواره امسال نداشتند یک قهرمان که با موانع متعدد پیش رو است و در صدد گذر از این موانع است تا به هدف خود برسد. بیست و یک روز بعد یک سفر قهرمان تمام عیار است. یک سفر قهرمان کلاسیک در ژانر کودک و نوجوان که جذاب است، شخصیت‌ اصلی کنش دارد. تعلیق کم رنگی در انتها دارد و در گره افکنی و گره گشایی موفق عمل می‌کند، هرچند در مقدمه چینی کمی از یک خرده پیرنگ استفاده می‌کند که از داستان بیرون زده است اما زمانی که در داستان اصلی متمرکز می‌شود خوب پیش می‌رود. بیست و یک روز بعد تمام اصول یک داستان کلاسیک را با یک نیروی یاری گر کامل می‌کند. نیروی یارگیری که همواره وجود دارد و موانع متعددی که قهرمان را خسته نمی‌کنند و قهرمان به راه خود ادامه می‌دهد در نقطه اوج به قلب ماجرا می‌زند و از آن خارج می‌شود در پایان یک پایان بندی خوش ندارد و داستانش را فدای مخاطب نمی‌کند، اتفاقا در انتها به مخاطب ضربه می‌زند و به نوعی تمرکز را از مقطع زندگی قهرمان برمی‌دارد و نگاهی کلی تر و بهتر از زندگی قهرمان به مخاطب ارائه می‌کند. این نگاه کلی به مخاطب این احساس را می‌دهد که فریب نخورده و باعث می‌شود که بعد از فیلم نیز زود احساس خود را نسبت به قهرمان از دست ندهد و هنوز با او در ارتباط باشد. فیلم بیشت و یک روز بعد جدا از داستان خوب خود کارگردانی ساده و کلاسیکی هم دارد و بازی خوب ساره بیات در صحنه‌هایی که وجود دارد اثر را ارتقا بخشیده است. البته یاد ندارم که ساره بیات جایی کم فروشی کرده باشد و همواره در هر نقش خوب ظاهر شده است.

 

منتقد : احسان آجورلو

 


 

خبرهایی از فیلم ۲۱ روز بعد :

فیلم سینمایی « بیست و یک روز بعد » در محمدشهر کرج کلید خورد.

جوایز و افتخارات فیلم بیست و یک روز بعد:

دریافت جایزه یونیسف.
حضور در بخش رقابتی جشنواره “آسیا پاسیفیک” .

تاریخ اکران فیلم بیست و یک روز بعد :

۱۱ مرداد ۹۶٫

زمان پخش و دانلود فیلم بیست و یک روز بعد در شبکه نمایش خانگی :

۲۰ آذر ۹۶٫
دانلود فیلم سینمایی بیست و یک روز بعد با لینک مستقیم و کیفیت بالا و رایگان

No Comments

Leave a Comment

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.