دانلود فیلم دریاچه ماهی

دانلود فیلم دریاچه ماهی

دانلود فیلم دریاچه ماهی رایگان با لینک مستقیم و کیفیت عالی

دانلود فیلم دریاچه ماهی

خلاصه داستان دریاچه ماهی : این فیلم نگاهی به وقایع پس از جنگ دارد و داستان چند خانواده را روایت می کند که در نقطه مشترکی به یکدیگر می رسند و در این میان عشق گمشده ای پیدا می شود. در واقع این فیلم تجلیلی از شهدای جاویدالاثر خواهد بود.

دانلود فیلم دریاچه ماهی

لینکهای دانلود قانونی

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P HQ – قیمت ۳۵۰۰

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P – قیمت ۳۰۰۰

دانلود با کیفیت ۷۲۰p – قیمت ۲۵۰۰

دانلود با کیفیت ۴۸۰p – قیمت ۲۰۰۰

درباره کارگران فیلم دریاچه ماهی

این فیلم نخستین فیلم بلند سینمایی مریم دوستی است که در بخش چشم‌انداز سی‌وپنجمین جشنواره فیلم فجر به نمایش درآمده بود.

درباره فیلم دریاچه ماهی

دریاچه ماهی به قلم مصطفی رستگاری با مضمون دفاع مقدس روایتی متفاوت از شهدای هنوز بر جای مانده کانال ماهی دارد. موسیقی متن این فیلم اثری از کیان مقدم است و فیلم برداری فیلم توسط مرتضی خان محمد انجام شده است. آرش معیریان علاوه بر مشاور کارگردان، کار تدوین فیلم را نیز بر عهده داشته است. این فیلم ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ در سینماهای کشور اکران شد.

مریم دوستی پیش از اینکه اولین فیلم سینمایی اش یعنی دریاچه ماهی را بسازد در عرصه ی کارگردانی فیلم کوتاه، نزدیک به سی اثر ساخته است. مختصات روایتی دریاچه ماهی به فیلم پاداش سکوت مازیار میری شباهت دارد سیر و سلوک شخصیت رضا ما را یاد یحیی پاداش سکوت می اندازد.

سایر عوامل فیلم دریاچه ماهی

مدیر صدابرداری: رضا تهرانی، طراح گریم: محسن بابایی، مدیر تولید: پیمان شیرخانی، منشی صحنه: مریم شقاقی، طراح لباس: آزاده قوام، طراح صحنه: میثم ماهان.

تاریخ اکران : ۲۲ شهریور ۱۳۹۶

فروش گیشه : ۲۶۵۵۹۰۰۰ تومان

زمان پخش در شبکه نمایش خانگی : ۲۷ دی ماه ۱۳۹۶

(این تاریخ از سوی شرکت پخش فیلم داده شده است)

دانلود رایگان فیلم سینمایی ۲۰۱۷ کامل دریاچه ماهی با لینک مستقیم  به همراه نقد کامل از لینک های قانونی، دانلود رایگان فیلم سینمایی دریاچه ماهی با کیفیت عالی ، دانلود رایگان و کامل فیلم سینمایی ایرانی دریاچه ماهی بدون سانسور با لینک مستقیم کم حجم و کیفیت بالا عالی ۱۰۸۰

No Comments

Leave a Comment

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.