دانلود فیلم قلب سفید قاصدک ها

دانلود فیلم قلب سفید قاصدک ها

دانلود فیلم قلب سفید قاصدک ها

دانلود فیلم قلب سفید قاصدک ها

دانلود فیلم قلب سفید قاصدک ها

لینکهای دانلود قانونی

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P HQ – قیمت ۳۵۰۰
دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P – قیمت ۳۰۰۰
دانلود با کیفیت ۷۲۰p – قیمت ۲۵۰۰
دانلود با کیفیت ۴۸۰p – قیمت ۲۰۰۰

درباره فیلم قلب سفید قاصدک ها

” فیلم قلب سفید قاصدک‌ها “با داستانی زیبا که به دل می‌نشیند.

بازیگر فیلم قلب سفید قاصدک‌ها گفت: به حوزه کودک و نوجوان علاقه زیادی دارم و یکی از مهم‌ترین دلایل پذیرش بازی در این فیلم ارتباط آن با کودکان و نوجوانان است.

حبیب بختیاری بازیگر فیلم قلب سفید قاصدک‌ها که این روزها بر پرده سینماها قرار دارد با اشاره به اهمیت سینمای کودک گفت: به حوزه کودک و نوجوان علاقه زیادی دارم و یکی از مهم‌ترین دلایل پذیرش بازی در این فیلم ارتباط آن با کودکان و نوجوانان است.
وی ادامه داد: از دوران جوانی در حوزه کودک و نوجوان کار می‌کردم و سال ۵۴ در تئاتر گروه کودک و نوجوانی که در استان فارس دائر شده بود، حضور پیدا کردم و کارمان آنقدر خوب بود که در جشنواره فرهنگ و هنر دیده شد. علاوه بر آن مجموعه‌های بسیاری هم در حوزه کودک کار کرده‌ام مثل سریال «کارگاه کوچولو» و دیروز، امروز، فردا.
بختیاری با بیان اینکه به حضور در فیلم قلب سفید قاصدک‌ها علاقمند بوده است، یادآور شد: به شدت وابسته به گروه کودک هستم. بخشی از داستان این فیلم هم به جنگ مربوط می‌شد و این اولین تجربه حضورم در یک فیلم با فضای جنگ بود به همین دلیل دوست داشتم در این فیلم بازی کنم و کار متفاوتی انجام دهم.
وی با بیان اینکه فیلم قلب سفید قاصدک ها رئال است، افزود: در این فیلم نقش خدمه امامزاده‌ای را برعهده داشتم که بعد از بمباران ابتدایی بچه خواهرش را پیش او می‌آروند تا سرپرستی‌اش را برعهده بگیرد. تمام تلاشم را کردم تا رفاقت و محبتی با بچه‌ها در طول فیلم ایجاد کنم و آن‌ها را از غم و ناراحتی بیرون بیاورم.
این بازیگر همچنین گفت: در فیلم قلب سفید قاصدک ها تلاش کردم تا تابع کارگردان باشم و همیشه شعارم این است که زمانی دستمزدم را می‌گیرم که کارگردان از من راضی باشد. تلاش کردم تا در حد توانم صحبت‌های او را در بازی‌ام اجرا کنم. حتی در مواردی هم که سلیقه‌مان متفاوت بود، باز به نظر او احترام گذاشتم و سعی کردم تابع او باشم.
وی در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه امروز در سینمای ایران به ندرت فیلم‌هایی با تم جنگ با محوریت کودکان و نوجوانان ساخته می‌شوند. به نظر شما چقدر در سینمای امروز به ساخت این نوع فیلم‌ها نیاز داریم؟ پاسخ داد: در ابتدای «قلب سفید قاصدک‌ها» اشاره‌ای به جنگ می‌شود و معضلاتی که جنگ برای بچه‌ها پیش می‌آورد در ادامه روایت می‌شود. جنگ روایت خوبی نیست و بچه‌ها روح لطیفی دارند. فیلم «باشو غریبه کوچک» یکی از فیلم‌های جنگی برای کودکان و نوجوانان است که از کارهای بسیار خوب و ماندگار است و این فیلم الگویی است برای ما هم در کار کودک و هم جنگ، اما «قلب سفید قاصدک‌ها» از نظر داستانی زیباست و برای من تجربه جدیدی محسوب می‌شود. به نظرم می‌آید که ما باید بیش از این‌ها در این حوزه فعالیت کنیم و فیلم‌هایی از این دست برای کودکان و نوجوانان بسازیم، زیرا کودکان جنگ محجور واقع شده اند.
وی ادامه خاطرنشان کرد: فیلم قلب سفید قاصدک‌ها فیلمنامه قشنگی دارد، بازی‌هایش خوب است و فکر می‌کنم حتی اگر امروز برای مردم معروفیتی نداشته باشد به مرور زمان بعد از پخش آن از صدا و سیما یا در رسانه‌های دیگر مخاطب را به خود جذب خواهد کرد، زیرا این فیلم سفارشی نیست. وقتی کاری به شکل دلی انجام شود، به دل هم می‌نشیند. این اتفاق ویژه‌ایست که به نظر من در این فیلم افتاده است و به آن تفاوتی بخشیده است. اتفاقی که باعث می‌شود مخاطبان برای تماشای آن به سالن سینماها بیایند.

سایر عوامل

افشین محمودی (نویسنده) ، حسین زندباف(تدوین) ، مصطفی کشفی(فیلم بردار) ، اصغر آبگون (صدابردار و صداگذار) ، محمد فرشته نژاد (موسیقی) ، محسن دارسنج (طراح چهره پردازی) ، حسین اسماعیلی (مدیر تولید) ، سمیرا مهندسان (طراح لباس) ، کوروش امانی (طراح صحنه) ، سپیده حیدرآبادی ( مشاور رسانه ای )

 

 

تاریخ اکران : ۹۶/۰۲/۲۰
زمان پخش و دانلود فیلم قلب سفید قاصدک ها در شبکه نمایش خانگی : آذر ۹۶  (این تاریخ از سوی شرکت پخش فیلم داده شده است)
دانلود فیلم قلب سفید قاصدک ها با لینک مستقیم ، دانلود فیلم قلب سفید قاصدک ها با کیفیت عالی،  دانلود فیلم قلب سفید قاصدک ها رایگان ،  دانلود فیلم قلب سفید قاصدک ها با کیفیت ۱۰۸۰ ،  دانلود فیلم قلب سفید قاصدک ها از لینک های قانونی

No Comments

Leave a Comment

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.