دانلود فیلم مالاریا

دانلود فیلم مالاریا

دانلود فیلم مالاریا رایگان با لینک مستقیم و کیفیت عالی

برنده جایزه بهترین فیلم از جشنواره ورشو لهستان
جایزه بهترین کارگردانى جشنواره داکا به پرویز شهبازى
تندیس طلایی بهترین فیلم از جشنواره فیلم‌ های شرقی ژنو

دانلود فیلم مالاریا

دانلود فیلم مالاریا

لینکهای دانلود قانونی

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P HQ – قیمت ۳۵۰۰

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰P – قیمت ۳۰۰۰

دانلود با کیفیت ۷۲۰p – قیمت ۲۵۰۰

درباره فیلم مالاریا

مسعود ردایی: پس از نمایش در جشنواره فیلم فجر با بازخوردهای متعددی مواجه شدیم از جمله برخی از صحنه ها احساس می شد که با موبایل گرفته شده درحالی که تمام فیلم با دوربین حرفه ای فیلمبرداری شده بود به همین دلیل با نظر آقای شهبازی تدوین مجدد انجام شد و به طور مثال صحنه هایی که احساس می شد موبایلی است به گونه ای کراپ شد که کاملا سینمایی ارایه شود. وی ادامه داد: حدود ۵ یا ۶ دقیقه از فیلم در تدوین مجدد کوتاه شد و هم اینک فیلم توسط شورای بازبینی دیده شده و با صحبت هایی که به دفتر پخش (فیلمیران) انجام شده مهرماه فیلم همزمان با بازگشایی دانشگاه به نمایش درخواهد آمد.

جوایز فیلم مالاریا

برنده جایزه بهترین فیلم از جشنواره ورشو لهستان / مهر ۹۵

جایزه بهترین کارگردانى جشنواره داکا به پرویز شهبازى / دی ۹۵

تندیس طلایی بهترین فیلم از جشنواره فیلم‌ های شرقی ژنو / فروردین ۹۶

جایزه بهترین فیلم و بهترین بازیگر زن جشنواره اورنبورگ روسیه / شهریور ۹۶

حضور در فستیوال جهانی هامبورگ آلمان. / ۲۶ شهریور ۹۶

برنده ۳ جایزه از جشنواره سانفرانسیسکو. / ۵ مهر

نقد کوتاه فیلم مالاریا

 یکی از مهم‌ترین و برجسته‌ترین ویژگی‌های سبکی فیلم مالاریا استفاده خلاقانه شهبازی از دوربین و تدوین است. در پشت دوربین «مالاریا» هومن بهمنش قرار دارد. کسی که چیزی جز بهترین از او انتظار نداریم؛ اما هوشمندی شهبازی به بازی‌اش با نقطه دیدها برمی‌گردد. در سکانسی حنا در چمدانی پنهان‌شده تا آذرخش او را از دست پدر و برادرانش فراری دهد. این سکانس از زاویه دید حنا در چمدانی که شکافی باریک دارد روایت می‌شود و حس تعلیق و هیجان لحظه را به‌خوبی منتقل می‌کند. با گذشتن خطر چمدان باز می‌شود به ناگاه دوربین به زاویه دید سوم شخص تغییر می‌کند. انگار وقفه‌ای در روایت ایجادشده است، وقفه‌ای که به بیننده فرصت می‌دهد به‌جای غرق شدن در مسیر داستان و پیشروی با ماجراها، بتواند شخصیت‌ها را موشکافی کند، اطلاعاتی که در اختیارش قرارگرفته است را تحلیل کند و به‌عنوان یک قاضی بی‌طرف در انتها حکم دهد. ازاین‌دست جابه‌جایی‌ها در فیلم مالاریا زیاد است، درخشان‌ترینش هم در ابتدای فیلم مالاریا است.

 

تاریخ اکران : ۱۲ مهر۱۳۹۶

فروش گیشه : ۱۸۲۸۴۲۰۰۰ تومان

زمان پخش در شبکه نمایش خانگی : ۳ بهمن ماه ۱۳۹۶

(این تاریخ از سوی شرکت پخش فیلم داده شده است)

دانلود رایگان فیلم سینمایی ۲۰۱۷ کامل مالاریا با لینک مستقیم  به همراه نقد کامل از لینک های قانونی، دانلود رایگان فیلم سینمایی مالاریا با کیفیت عالی ، دانلود رایگان و کامل فیلم سینمایی ایرانی مالاریا بدون سانسور با لینک مستقیم کم حجم و کیفیت بالا عالی ۱۰۸۰

No Comments

Leave a Comment

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.